יום שלישי, 2 באוגוסט 2016

308 Wisdo

אנחנו בפרק 308, עם בועז גאון, והיום נדבר על חברת Wisdo.

כנס רברסים מתקרב, כ 600 מקומות ו 3 מסלולים, 300 הגשות. ההרשמה תיפתח במהלך חודש אוגוסט.
  • 03:38- בועז, הגיע מעולם התוכן, עבד במעריב ככתב בניו יורק ולונדון, בעובדה וב-הארץ, הפקה של תוכן איכותי לאורך זמן. מעולם הקהילות והאקטיביזם, הקמה ותחזוק של קהילות כגון בזמן המאבק החברתי.
  • 06:00 – The necessity of wisdom, הצורך להנגיש לאנשים מידע מבוסס ניסיון בזמן מסוים. כדוגמא, בועז, כשאביו חלה בסרטן עשה לדבריו טעויות במהלך הדרך שנבעו מחוסר נגישות לידע של אנשים ש"היו שם". משם הגיע הצורך להנגיש ברשת חברתית מידע מובנה.
  • 08:00 – לדוגמא, בסרטן השד, החולה תגיע לרופאה וכנראה תשמע על כימוטרפיה וטיפולים – אך לעומת זאת בקהילה מדברים על איך להסתפר לפני הכימוטרפיה, לספר למעסיק ועוד שלבים מנסיון.
  • 10:05- המבנה הוא Timeline – כרטיסיות אירועים במבנה קבוע, נבנה על ידי מספר אנשים והInsights כולם יכולים להוסיף ולפי המערכת שולחים את הInsights הנכונים.
  • 13:50 – החברה מגייסת משתמשים על ידי תוכן וידאו ויראלי – בכל סרט הם מבקשים מאדם להסתכל למצלמה ולדבר לעצמו הצעיר ולתת טיפ – Wisdom.
  • 17:05 – החברה פעילה ב 13 קהילות, ביניהן אובדן, סרטן, אימוץ, יציאת מהארון ועוד. החברה מתמקדת כרגע בגיוס תכנים לאתר שאותם יוסיפו לקהילות הקיימות. החברה גייסה 7 מיליון דולר בשלב ה Seed. מחפשים אנשי קליינט Web ומובייל עם טאצ' של Design.
  • 21:05- האתר נמצא בשלב של איסוף מידע, אנשים נכנסים מסדרים את הצעדים הקיימים, ומוסיפים Wisdom. בספטמבר יעלה השלב הראשון של המוצר ב Web ולאחריהן יגיעו האפליקציות.
  • 24:20 – למפתחים לפעמים קשה להסביר את עצמם. בועז מספר, על סדנה שהוא מעביר שבה הוא מסביר שסיפור הוא טכנולוגיה – יש צורך לגרום לקשב, בכל סיפור יש את אותה טכנולוגיה, רכיבים ; הגיבור, הרצון, נבל, פעולות, מתח נבנה ונקודת סוף. לאנשי הטכנולוגיה, הוא ממליץ, לצאת מהמיקרו של החידוש הטכנולוגי ולהסביר את הסיפור שלהם כשהגיבור הוא האדם שיצרוך את המוצר והתועלת שהוא יקבל.
  • 33:00 – מפתחים פעמים רבות, חושבים ממקום מאוד רציונלי ולפעמים חסרה היכולת להסתכל מכיוון הרגש ומכיוון החוויה. הסיפור, יכוון אנשים לפנות למקום עמוק ופחות רציונלי.

הקובץ נמצא כאן, האזנה נעימה ותודה רבה לחן על התמלול

גיוסים:

1. Front end

SASS artist, good eye for design, high proficiency in React, control of CSS animations. Fast, love of UX, advantage to native mobile experience, especially ios
Good heart.

2. Back end

Real experience with NodeJS, MongoDB on production environments under load
Familiar with building robust web servers APIs: concepts such as REST APIs, OWASP considerations
Startup mindset of managed chaos
Good heart.